Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Download
he: הורדה

en: Date
he: תאריך

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Mail
he: מייל

en: Error
he: שגיאה

en: To:
he: אל:

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: Success
he: הצלחה

en: N/A
he: -ללא-

en: Code
he: קוד

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Pending
he: ממתינות

en: Show
he: הצג

en: Subject:
he: נושא:

en: Failed
he: נכשל

en: Sending
he: שולח

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: - Any -
he: - הכל -
