Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subject
hi: विषय

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Date
hi: तारीख

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Summary
hi: सारांश

en: View
hi: देखें

en: Mail
hi: मेल

en: Error
hi: त्रुटि

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Success
hi: सफलता

en: N/A
hi: एन / ए

en: Code
hi: कोड

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Queued
hi: पंक्तिबद्ध

en: Show
hi: दिखाये

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी
