Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Filter
ht: Filtre
