Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Code
hy: Կոդ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
