Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Download
is: Hala niður

en: Date
is: Dagsetning

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Mail
is: Póstur

en: Error
is: Villa

en: To:
is: Til:

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: N/A
is: Á ekki við

en: Code
is: Kóði

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Show
is: Sýna

en: Addresses
is: Heimilisföng
