Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Error
ka: შეცდომა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Code
ka: კოდი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Show
ka: ჩვენება
