Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: View
kk: Қарау

en: Error
kk: Қате

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Code
kk: Коды

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
