Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Download
nl: Downloaden

en: Date
nl: Datum

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Summary
nl: Samenvatting

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Mail
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: To:
nl: Aan:

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Success
nl: Succes

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Sent
nl: Verzonden

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Pending
nl: In afwachting

en: Show
nl: Weergeven

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Failed
nl: Mislukt

en: Addresses
nl: Adressen

en: Date:
nl: Datum:

en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: entries
nl: inzendingen

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Event Type
nl: Type evenement

en: sent
nl: verzonden

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
nl: Kan e-mail niet versturen. Neem contact op met de beheerder van de site als het probleem aanhoudt.
