Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Download
nn: Last ned

en: Date
nn: Dato

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Error
nn: Feil

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Code
nn: Kode

en: Dashboard
nn: Styringspanel
