Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Download
pl: Pobierz

en: Date
pl: Data

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Mail
pl: Poczta

en: Error
pl: Błąd

en: To:
pl: Do:

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Success
pl: Sukces

en: N/A
pl: niedostępne

en: Code
pl: Kod

en: Recipient
pl: Adresat

en: Sent
pl: Wysłano

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Show
pl: Pokaż

en: Subject:
pl: Temat:

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Addresses
pl: Adresy

en: Date:
pl: Data:

en: Sending
pl: Wysyłanie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pl: Wysłanie wiadomości e-mail jest niemożliwe. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany należy skontaktować się z administratorem.
