Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (35 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Subject
pt: Assunto

en: Download
pt: Descarregar

en: Date
pt: Data

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: Summary
pt: Resumo

en: View
pt: Mostrar

en: Event
pt: Evento

en: Mail
pt: Correio

en: Error
pt: Erro

en: To:
pt: Para:

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtro

en: Success
pt: Sucesso

en: N/A
pt: N/D

en: Code
pt: Código

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Sent
pt: Enviado

en: Queued
pt: Em fila de espera

en: Pending
pt: Pendente

en: Show
pt: Mostrar

en: Subject:
pt: Assunto:

en: Failed
pt: Falhou

en: Addresses
pt: Endereços

en: entries
pt: entradas

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: sent
pt: enviado

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pt: Não foi possível enviar o email. Contacte o administrador do sítio caso o problema persista.
