Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Date
si: දිනය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
