Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: Code
sq: Kodi

en: Recipient
sq: Marrës

en: Show
sq: Shfaq
