Trace Mail Log (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Date
te: తేదీ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Error
te: సమస్య

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Code
te: కోడ్

en: Show
te: చూపించు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
