Trace Mail Log (1.0.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
