Trace Mail Log (1.0.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: Mail
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: Code
hr: Kôd

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Show
hr: Prikaži

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
