Trace Mail Log (1.0.0) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Settings
pt: Configurações

en: Export
pt: Exportar

en: Summary
pt: Resumo

en: View
pt: Ver

en: Event
pt: Evento

en: Mail
pt: E-mail

en: Error
pt: Erro

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtrar

en: Success
pt: Sucesso

en: N/A
pt: N/D

en: Code
pt: Código

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Sent
pt: Enviado

en: Queued
pt: Enfileirado

en: Pending
pt: Pendente

en: Show
pt: Exibir

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Sending
pt: Enviando

en: entries
pt: mensagens

en: Dashboard
pt: Painel

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: sent
pt: enviar

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pt: Não foi possível enviar o email. Contate o administrador do site se o problema persistir.
