Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
