Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Success
fi: Onnistui

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Code
fi: Koodi

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Queued
fi: Jonossa

en: Pending
fi: Odottaa

en: Show
fi: Näytä

en: Delete Entry
fi: Poista merkintä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Sending
fi: Lähettäminen

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
fi: Sähköpostin lähettäminen epäonnistui. Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään, jos ongelma toistuu.
