Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Sending
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ

en: Mail Key
kn: ಅಂಚೆ ಕೀಲಿ
