Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Code
ml: കോഡ്

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
