Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: - Any -
mr: - काहीही -
