Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Error
my: အမှား

en: From
my: မှ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Show
my: ပြပါ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
