Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Code
oc: Còde

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Pending
oc: En espèra

en: Show
oc: Afichar

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Email Addresses
oc: Adreças electronicas

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
