Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: To
ps: ته

en: Filter
ps: چاڼ

en: Show
ps: ښوول

en: - Any -
ps: -هر-
