Trace Mail Log (1.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: Summary
ru: Сводка

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Mail
ru: Почта

en: Error
ru: Ошибка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Filter
ru: Фильтр

en: Success
ru: Успешно

en: N/A
ru: Н/Д

en: Code
ru: Код

en: Recipient
ru: Получатель

en: Sent
ru: Отправлено

en: Queued
ru: Очередь

en: Pending
ru: В ожидании

en: Show
ru: Показать

en: Failed
ru: Не удалось

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Sending
ru: Отправка

en: entries
ru: Записей

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Transport
ru: Транспорт

en: sent
ru: отправлен

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ru: Не удаётся отправить e-mail. Свяжитесь с администратором сайта, если проблема повторяется.

en: Missing email transport: please <a href=":url">configure a default</a>.
ru: Отсутствует транспорт электронной почты: <a href=":url">настройте по умолчанию</a>.

en: Error sending email: %message
ru: Ошибка отправки электронной почты: %message

en: Email sending skipped: %message.
ru: Отправка электронной почты пропущена: %message.
