Trace Mail Log (1.1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Error
az: Səhv

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: N/A
az: Yox

en: Recipient
az: Alıcı

en: Show
az: Göstər

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
az: E-poçt göndərmək mümkün deyil. Problem davam edərsə, sayt administratoru ilə əlaqə saxlayın.
