Trace Mail Log (1.1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Code
be: Код

en: Recipient
be: Адрасат

en: Pending
be: Чакае

en: Show
be: Паказаць

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
