Trace Mail Log (1.1.1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Code
bn: কোড

en: Show
bn: দেখাও

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
