Trace Mail Log (1.1.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: N/A
ca: No aplica

en: Code
ca: Codi

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Queued
ca: En cua

en: Pending
ca: Pendent

en: Show
ca: Mostra

en: Failed
ca: Fallat

en: Sending
ca: Enviant

en: Dashboard
ca: Tauler

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Back to List
ca: Torna a la llista

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic. Contacteu amb l'administrador del lloc si el problema persisteix.
