Trace Mail Log (1.1.1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Success
da: Succes

en: Code
da: Kode

en: Recipient
da: Modtager

en: Sent
da: Sendt

en: Queued
da: Sat i kø

en: Pending
da: Afventer

en: Show
da: Vis

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Sending
da: Sender

en: entries
da: indlæg

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Email Addresses
da: E-mail-adresser

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
da: Kan ikke sende e-mail. Kontakt sitets administrator hvis problemet fortsætter.
