Trace Mail Log (1.1.1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: View
eo: Vidu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Code
eo: Kodo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Show
eo: Montru

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
