Trace Mail Log (1.1.1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Code
eu: Kodea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Any -
eu: -Edozein-
