Trace Mail Log (1.1.1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: Event
fa: رویداد

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Filter
fa: فیلتر

en: Success
fa: موفقیت

en: N/A
fa: هیچ

en: Code
fa: کد

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Queued
fa: در صف

en: Pending
fa: معلق

en: Show
fa: نمایش

en: Failed
fa: ناموفق

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Sending
fa: در حال ارسال

en: Dashboard
fa: میزکار

en: - Any -
fa: - هر -
