Trace Mail Log (1.1.1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: N/A
gl: N/D

en: Code
gl: Código

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Sent
gl: Enviado

en: Pending
gl: Pendente

en: Show
gl: Amosar

en: Failed
gl: Fallo

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Sending
gl: Enviando

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: - Any -
gl: - Calquera -
