Trace Mail Log (1.1.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Email address
id: Alamat email

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Export
id: Ekspor

en: Summary
id: Ringkasan

en: View
id: Lihat

en: Event
id: Acara

en: Mail
id: Email

en: Error
id: Kesalahan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: N/A
id: T/T

en: Code
id: Kode

en: Recipient
id: Penerima

en: Queued
id: Antri

en: Pending
id: Tertunda

en: Show
id: Tampilkan

en: Failed
id: Gagal

en: Dashboard
id: Dasbor

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
id: Tidak dapat mengirim email. Hubungi administrator situs jika masalah masih berlanjut
