Trace Mail Log (1.1.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Summary
ja: 概要

en: View
ja: ビュー

en: Event
ja: イベント

en: Mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Filter
ja: フィルター

en: Code
ja: コード

en: Recipient
ja: 受信者

en: Sent
ja: 送信済み

en: Queued
ja: 待機

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Show
ja: 表示

en: Failed
ja: 失敗

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Sending
ja: 送信中

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ja: メールを送信できません。問題が続く場合は、サイト管理者に連絡してください。
