Trace Mail Log (1.1.1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Code
ku: کۆد

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
