Trace Mail Log (1.1.1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Mail
lv: Pasts

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: N/A
lv: N/P

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Pending
lv: Gaida

en: Show
lv: Rādīt

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Sending
lv: Sūtīšana

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
