Trace Mail Log (1.1.1) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Subject
ms: Subjek

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Export
ms: Eksport

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Mail
ms: Mel

en: Email
ms: E-mel

en: Error
ms: Ralat

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Filter
ms: Tapis

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Code
ms: Kod

en: Recipient
ms: Penerima

en: Pending
ms: Menunggu

en: Show
ms: Tampakkan

en: Failed
ms: Gagal

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
