Trace Mail Log (1.1.1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: To
ne: लाई

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Code
ne: कोड

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
