Trace Mail Log (1.1.1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Mail
sv: E-post

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Code
sv: Kod

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Sent
sv: Skickad

en: Queued
sv: Köad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Show
sv: Visa

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Sending
sv: Sändning

en: entries
sv: inlägg

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
sv: Kunde inte skicka e-post. Kontakta webbplatsens administratör om problemet kvarstår.
