Trace Mail Log (1.1.1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: N/A
th: ไม่มี

en: Code
th: รหัส

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Show
th: แสดง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
