Trace Mail Log (1.1.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Error
af: Fout

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Code
af: Kode

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon
