Trace Mail Log (1.1.2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: View
am: ትይታ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Code
am: ኮድ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
