Trace Mail Log (1.1.2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Error
bs: Greška

en: Code
bs: Kod

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
