Trace Mail Log (1.1.2) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: View
dz: སྟོན་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Show
dz: སྟོན།
