Trace Mail Log (1.1.2) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Success
et: Õnnestus

en: N/A
et: Puudub

en: Code
et: Kood

en: Recipient
et: Adressaat

en: Queued
et: Järjekorras

en: Pending
et: Ootel

en: Show
et: Näita

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Dashboard
et: Töölaud

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Kui probleem püsib, võta ühendust lehe administraatoriga.
