Trace Mail Log (1.1.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Error
jv: Salah

en: To
jv: Marang

en: Filter
jv: Saring

en: Code
jv: Kode

en: Recipient
jv: Penerima

en: Show
jv: Kétoknā

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - Any -
jv: - Sembarang -
