Trace Mail Log (1.1.2) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: N/A
km: គ្មាន

en: Code
km: កូដ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
